Історія школи

Майданівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – один з найстаріших навчальних закладів Бородянщини. 1925 року було відкрито початкову школу, в якій навчалося біля 60 учнів. У 1935 році у Майданівці створено семирічну школу, в якій працювало 9 вчителів, а у 1938 році учні отримали подарунок – нове приміщення школи.

З 1946 року по 1949 рік школу очолював Миронюк Дмитро Савич. Він був учасником Великої Вітчизняної війни, мав багато нагород, демобілізувався, викладав у школі російську мову та літературу.
/Files/images/Без імені.jpg

З 1970 року по 1984 рік директором школи працювала Яресько Любов Степанівна. Саме під час перебування її на посаді директора у 1973 році було збудоване приміщення нині діючої школи. Учні брали активну участь у предметних олімпіад та конкурсах художньої самодіяльності, де неодноразово посідали призові місця. Слідопити школи досліджували біографії воїнів, які загинули під час визволення села від німецько-фашистських загарбників. Ветерани Великої Вітчизняної війни були постійними гостями на вечорах – зустрічах.

З 1974-80 рр. на базі школи працював філіал Бородянської музичної школи по класу духових інструментів. Викладачем був Ткаченко Леонід Григорович.

У 1984-1985 рр. освітній заклад очолював Домбровський Віктор Никифорович, а з 1985 по 1988 рік директором школи був Шпакович Петро Андрійович. У цей час було зміцнено матеріально - технічну базу школи. У школі активно діяли загони тимурівців.

З 1988року по1989 рік директором школи працював Комлик Микола Степанович. Саме він був ініціатором та керівником туристично – краєзнавчої роботи. Учні відвідали міста – герої, історичні місця та пам’ятки культури України та Росії ( Брест, Севастополь, Москва,Львів, Кам’янець –Подільський, Ленінград, країни Прибалтики).

З 1989 по 2011 рік директором школи була Климчук Наталія Дмитрівна, яка багато зробила для благоустрою школи. Поряд з навчальною роботою колектив школи велику увагу приділяв трудовому вихованню учнів. У 2008 році з ініціативи директора школи та сільського голови у школі зроблено капітальний ремонт.

2011 року на посаду директора школи призначена Герик Галина Миколаївна.

Серед випускників школи – доктор технічних наук Романенко Павло Никанорович; доктор економічних наук, член – кореспондент ВАСГНІЛ Романенко Ілля Никанорович; кандидат економічних наук Чернятевич Ярослава Василівна; майстри спорту Остринський Анатолій Олександрович та Остринський Василь Олександрович.

Нині в школі працює 12 педагогів, два вчителі вищої категорії та мають звання "старший вчитель", чотири педагоги мають першу кваліфікаційну катерогію, п"ять - другу, один спеціаліст.

Кiлькiсть переглядiв: 337

Коментарi